Tur Otobüsleri

Tur otobüsleri  güncel hareket saatleri ile ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

SEFERLERİMİZE ÖNÜMÜZDEKİ YAZ SEZONUNA KADAR ARA VERİLMİŞTİR.

Türkiye’nin üçüncü en büyük ili olan İzmir, “Ege’nin İncisi” olarak da bilinmektedir. İzmir’in tek üstü açık otobüs turu, şehri turistik amaçlı ziyaret eden kruvaziyer gemilere göre hizmet vermektedir. Tur kapsamında sunulan kulaklıklarla İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Türkçe dillerinde açıklamalı bilgi verilmektedir. Tur otobüsleri, İzmir’i eşsiz yapan tarihi yapıları, binaları, meydanları, anıtları ve diğer güzellikleri gösterebilmek için itinayla hazırlanmıştır. Titizlikle tasarlanan güzergah üzerinde seçilmiş ve aşağıda sıralanmış önemli noktalarda inme ve binme fırsatı sunularak bu yerleri keşfetmenize olanak sağlamaktadır:

Güzergah : Alsancak Limanı, Gündoğdu Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, Montrö Meydanı, Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi (APİKAM), Kemeraltı, Agora, Ümran Baradan Oyuncak Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Konak Pier, Hisarönü, Basmane Tren Garı, Lozan Meydanı, Plevne Bulvarı, Talatpaşa, Alsancak Tren Garı, Tarihi Havagazı Fabrikası.

Biletler ilk kullanımdan itibaren, sadece tur otobüslerinde olmak üzere, 24 saat geçerlidir. Güzergah üzerindeki duraklarda inme veya binme aynı biletle yapılabilmektedir. 

Tur otobüslerinin güncel hareket saatleri ile ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZULAŞ A.Ş.

Adres : Tuna Mah. Fatih Cad. No:91/9 C Blok Bornova/İzmir 
Telefon : +90 232 282 29 04 - 282 29 10 - 282 29 21 
 
Mouse ikonunu görsel üzerinde tutarak yakınlaştırma yapabilirsiniz.
eshot

Tur Otobüsleri Güzergahı Üzerinde Gezilebilecek Yerler İçin Tıklayınız