Eğitim ProgramıPSİKOTEKNİK EĞİTİMİ


Şoförlerimiz, periyodik olarak  psikoteknik laboratuvarlarında eğitilerek teste tabi tutulmaktadır.  Söz konusu testleri başarıyla tamamlayan  şoförler,  idaremizce işe başlatılmaktadır.

 

     

 

Eğitimden geçen şoförlerimiz yolcularla daha iyi iletişim kurmakta, araç trafiğinde daha dikkatli olmaktadır. Şimdiye kadar Ege Üniversitesine bağlı EBİLTEM tarafından şoför personellerimize  eğitim verilmiştir.
 

 

TEKNİK EĞİTİM


 

 

      

Şirketimizde çalışan teknik personele şanzıman eğitimleri tedarikçi firmalar tarafından verilmektedir.

 

       İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ SEMİNERLERİİş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı tarafından198 personelimize eğitim  verilmiştir.

 Sertifikalı Temel Yangın Eğitimine 20 personelimiz , sertifikalı Temel İlk yardım eğitimine 77 personelimiz katılarak İl Sağlık Müdürlüğü onaylı sertifika almaya hak kazanmıştır.

 

      


İZULAŞ YENİ OTOBÜS EĞİTİMLERİNE BAŞLADI


İZULAŞ filosundaki araçları gençleştirmeye devam ederken, şoför eğitimlerine de hızlı bir şekilde başladı. Filosuna yeni kattığı araçların teknik özelliklerini içeren eğitimler, OTOKAR Firması Yetkilileri tarafından verildi. 19 Mart 2013 ‘de başlayan ve 3 gün süren eğitimlere toplam 126 Şoför katıldı. Eğitime katılan tüm şoförlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.


     
 
     

 
Yeni araç eğitimlerine önümüzdeki dönemde de devam ederek, tüm İZULAŞ Şoförlerinin İZULAŞ’ın filosuna yeni katılan araçlar hakkında bilgi sahibi olması sağlanacaktır.